Pas kualifikimit në gjysmëfinale të Champions League, portieri i PSG, Donarumma nuk hezitoi të fliste për kritikat ndaj tij.

“Jam shumë i lumtur tek PSG, jam tepër i lumtur që jemi kualifikuar në gjysmëfinale. Kam vuajtur shumë nga kritikat, nuk është e lehtë, më besoni… duhet të jemi profesionist gjithmonë. Duhet të vazhdojmë dhe të qëndrojmë të fokusuar”, tha Donnarumma.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb