Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetet sociale shprehet se PL ka ndërtuar “dream team”.

Vasili thekson se kolegë me vlera profesionale i janë bashkuar Partisë së Lirisë. Ai thotë se Partia e Lirisë është e vendosur që të bëjë realitet projektin e Shqipërisë me 4 milionë banorë plus.

Postimi i Vasilit:

DREAM TEAM

Kur intelektualet behen pjese e shprehjes se ndergjegjes shoqerore me te larte ndryshimi behet realitet.

Shume I lumtur qe kolege me kaq vlera profesionale dhe shoqerore i bashkohen misionit te Partise se Lirise per 5 Prioritetet e saj per nje Shqiperi me 4 milion shqiptare.

Nje skuader politike e Partise se Lirise qe po merr konturet e nje DREAM TEAM-i te vertete,  me shume pozitivitet, program te qarte dhe me vendosmerine e paperkulur, qe eshte ne ADN e saj.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: