Nuk gjen qetësi toka. Një tërmet me magnitudë 5.2 u regjistrua në Turqi, në lindje të vendit.

Tërmeti u regjistrua në 7 km thellësi.

Raportohet se tërmeti u ndje edhe në Greqi. Deri tani nuk ka pasur njoftime për dëme materiale.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: