Lëkundjet e tërmeteve vijojnë të ndihen akoma në vend.


Gjatë orëve të para të mesnatës një tërmet me magnitudë 4.8 të shkallës ka shkundur vendin përsëri.


Epiqendra e tërmetit është shënuar në rreth 8 kilometra nga qyteti i Durrësit dhe 29 kilometra nga Tirana.


  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb