DIBËR

Policia e Bulqizës ka vendosur në pranga 2 persona.

Në pranga kanë rënë 19-vjeçari L. Xh., dhe 24-vjeçari M. N. 19-vjeçari është arrestuar pasi është kapur në flagrancë duke kultivuar drogë, si dhe në cilësinë e provës material janë sekuestruar një armë gjahu dhe 2 celularë.

Ndërsa në Dibër është bërë i mundur arrestimi i M. N., ky i fundit dyshohet se ka vjedhur një shumë parash.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb