DROPULL

Një 50-vjeçar është gjetur i vdekur në garazhdin e makinës së tij në fshatin Goranxi të Dropullit.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për një person me inicalet V.K.

Dyshohet paraprakisht se bëhet fjalë për vdekje aksidentale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb