Dua Lipa ka realizuar një set special fotografik për një kopertinë reviste. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka pozuar për ‘Beauty Papers’ dhe dukej e panjohur.

Me flokë bjonde dhe një pamje punk, Dua Lipa nuk ka ngurruar të fotografohet dhe me të brendshme. Në fotot që ajo ndau me audiencën e saj në Instagram, ylli pozon me doreza dhe një sytjena saten.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Madje ajo është kujdesur që t’i tregojë audiencës foto nga prapaskenat e sesionit fotografik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb