Eros Grezda ka ndarë rrugët me klubin e Rudes në Kroaci. Lojtari, i cili më parë ka luajtur për kombëtaren, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se për momentin do të pushojë nga futbolli.

“Faleminderit Rudes për mundësinë dhe mirëkuptmin. Kam marr një vendim që për momentin të pushoj nga futbolli”, shkruan sulmuesi. 29-vjeccari ka luajtur më parë më Osijek, Rangers, Sibernik dhe Manisa.

 

Rrrrr

 

(J.S/BalkanWeb)

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb