Teksa kreu i SPAK, Altin Dumani po raporton sot te Komisioni i Ligjeve për punët e institucionit që ai drejton, momente pikante janë fiksuar nga LSA.

Të pranishëm në komision janë deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi, e cila duket se diçka bisedon me humor me Flamur Nokën.

Ndërkohë ky i fundit nuk ka harruar që të veshë dhe bluzën në të cilën jepet mesazhi për lirimin e Berishës nga ‘arresti shtëpiak’. Për më tepër shihni fotot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb