Prseidenti Ilir Meta uron ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili feston sot ditëlindjen e tij të 76-të.

Përmes një mesazhi të shkurtër në ‘Facebook’, Meta thekson se ka dy urime për Doktorin.

Urimi i Metës:

Dy urime për Doktorin:
Pranvera pa fund!
Malet tona më të larta!
#EDHE100 💐

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb