TIRANE

Shqiptarët dëshirojnë të vishen me stil, por të ardhurat e shumicës prej tyre nuk janë të mjaftueshme për të përballuar veshje të markave të shtrenjta, andaj në vendin tonë, hapen shpesh biznese me çmime ekonomike për t’iu mundësuar të gjithëve blerje me çmim të arsyeshëm dhe cilësi të mirë.

‘Dilvin’ është rrjeti i dyqaneve plot stil dhe elegancë për vajza e gra, tashmë i zgjeruar me një pikë tjetër tepër të favorshme dhe strategjike.

Kërkesat e larta dhe në rritje nga viti në vit shtynë themeluesit e kësaj marke të shtrijnë investimin për t’u zgjeruar dhe për të ofruar edhe më tepër produkte.

Dyqanit të veshjeve ekonomike dhe cilësore Dilvin, tashmë i shtohet edhe një tjetër pikë, e cila ofron edhe risi në krahasim me tre pikat ekzistente në Tiranë.

Dilvin, mbetet një prej bizneseve më të qëndrueshme në treg duke ofruar, siguri, cilësi dhe korrektesë për klientët e saj!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb