Një 42-vjeçar u procedua nga Policia në Shkodër, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Shkodër referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. D., 42 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: