Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit.

I riu dyshohet të ketë përndjekur një shtetase të Mitur, ndërsa kallëzimi në organet e rendit është bërë nga nëna e vajzës.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb