Adrien Rabiot dhe Juventus bëjnë hapa të vegjël përpara. Nuk është mister që kontrata e mesfushorit francez skadon më 30 qershor dhe klubi i Juventusit nuk ka gjetur ende një zgjidhje për rinovimin.

Drejtori Cristiano Giuntoli është duke punuar për këtë dhe sipas asaj që shkruhet, bisedimet mes palëve kanë filluar. 29-vjeçari ka luajtur 31 ndeshje këtë sezon, ku ka realizuar 5 gola.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb