Ai është shpesh herë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të jetës së tij personale. Bëhet fjalë për këngëtarin kosovar Majk. Pas ndarjes nga Majlinda, me të cilën ka një djalë, Majk prej kohësh nisi një lidhje dashui e me një tjetër bukuroshe, Melita Nushin.

Kur gjithçka duket se shkonte si normalisht, një foto që qarkullojë në mediat kosovare, bëri bujë, pasi Majk u fotografua duke dalë bashkë me Melitën nga një klinikë, ndërsa u aludua se ajo mund të jetë shtatzënë.

73308-640-0-5a58977f8cfc6

Kështu “Express” ka kontaktuar Majkun dhe e ka pyetur nëse është e vërtetë që Melita është shtatzënë, por reperi është nervozuar dhe ka kërkuar të mos përzihen në jetën e tij private. “Po çfarë të vërteta, edhe nuk ju intereson as juve as askujt”, është shprehur reperi.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: