Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet se si katër persona goditen nga rrufeja.

Ata shihen teksa mbrohen nën një pemë nga shirat e rrëmbyeshëm, ku ndërkohë, goditen nga shkarkesa elektrike.

Burrat, shtrihen pa ndjenja përdhe.

Nuk dihet se ku është xhiruar videoja dhe asgjë në lidhje me gjendjen shëndetësore të burrave, por pamjet janë vërtetë të frikshme.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb