Ndër të ftuarat e sotme në emisionin “Jo Vetëm Modë” ishte edhe Rudina Dembacaj, e cila gjatë një loje me pyetje të fshehta, i qëlloi pyetja: “Fiksimi juaj në adoleshencë?”

Me sinqeritetin që e karakterizon, Rudina rrëfeu se në adoleshencë ka pasur një dashuri platonike. Ai quhet Ledi dhe sot e ka mik shumë të mirë.

Kam pasur dashurinë time të parë platonike”, -tha Rudina, duke shtuar, “E përshëndes, e kam shumë mik sot. Është në Itali, ka një familje të mrekullueshme. E kisha fiksim, më kishte fiksim, shiheshim nga larg. Quhet Ledi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: