TIRANE

Teksa ethet e nominimit sa vijnë e shtohen, duket se janë shtuar dhe përplasjet mes Kiarës dhe Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë mbrëmjes së djeshme çifti ka debatuar ashpër, pasi Luizi vuri në dyshim nëse Kiara e donte. Kjo duket se e preku shumë moderatoren, e cila madje i tha se nëse ai mendon që ai nuk e do edhe pas gjithë gjërave që kanë kaluar bashkë, atëherë ta mbyllin lidhjen.

“Nëse ti mendon se pas gjithë gjërave që kemi kaluar në këto 90 ditë, unë nuk të dua, këtu e ndërpresim bashkë.”- tha Kiara.

Luizi: Thashë a më don, jo nuk më do Kiar

Kiara: Edhe më shumë se ç’mendon ti

Luizi: Edhe ma tregon kështu? Mbas 90 ditëve, 24 orë?

Kiara: Si, e ke ngaqë ndenja me Oltën 2 orë?

Luizi: O Kiara, o Kiara, o Kiara, a po flas unë moj

Kiara: Me kë po flet ti, kujt i flet kështu

Luizi: Po s’ma var moj

Kiara: Kujt i fishkëllen ti ashtu?

Luizi: Po kujt se s’po ma var, 13 herë o Kiar

Kiara: Ka mundësi të mësosh të flasësh e të komunikosh

Luizi: Po si moj të flas se më doli goja mbrapa

Kiara: Mos më fol mua ashtu sikur po i flet ndonjë qeni në rrugë

Luizi: Po s’po ma var pra

Kiara: Boll çfarë…

Luizi: Mos ma ngri zërin kaq të them. Hera e fundit që ma ngre zërin se e di sa më ke prekur sot që më ke ardhur ashtu duke ngritur zërin aty

Luizi: Si të kam ardhur

Kiara: E di si më bërë të ndihesha? Si të pavlerë komplet. Boll Luiz. Është hera e disatë që më bërtet

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: