Aktorja Egla Ceno ka fituar çmimin e madh 100 mijë euro të Big Brother VIP Albania3.

Për herë të parë një grua fiton BBV.

Në finale Egla ia doli të mposhtë me më shumë vota finalistin tjetër, aktorin Julian Deda. Më herët u eliminuan Meritoni, Heidi dhe Romeo.

Egla Ceno ishte ajo që fiku dritat e shtëpisë më të famshme në vend.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb