Një ngjarje tepër e rëndë është shënuar në Brazil. Një 16-vjeçar ka vrarë prindërit e tij dhe motrën pas një sherri.

Sherri ndodhi, pasi prindërit i morën adoleshentit celularin dhe kompjuterin. Pas asaj që ndodhi, vetë adoleshenti ka marrë policinë, duke thënë se për krimin ka përdorur armën e babait.

Djali kishte një raport jo të mirë me prindërit birësues. Edhe pasi ka kryer krimin, 16-vjeçari ka vijuar jetën sikur asgjë mos të kishte ndodhur.

Të tre trupat u gjetën tashmë në gjendje dekompozimi në shtëpinë e familjes, në lagjen Vila Jaguara.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: