Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një shtyllë ka rënë mbi një makinë në Tiranë në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se dyshohet se shtylla është shembur nga një kamion, që ka pasur një vinç tërheqës.

Nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje ndodhet grupi i OSHEE dhe policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb