Pas hitit “Qe Qe”, reperja e njohur Tayna ka udhëtuar drejt SHBA, ku po shijon disa ditë relaksi. Pas publikimit të projektit më të fundit muzikor, Tayna ka paralajmëruar se do të vijojë me lançimin e hiteve edhe gjatë dimrit.

  • foto galeri

Reperja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale , ku publikon herë pas here foto provokuese. Së fundmi, ajo ka ripostuar një foto nga viti i kaluar ku shfaqet e veshur në bikini.

“Ende jam ëndrra e çdo vjehrre”,-shkruan reperja bashkangjitur fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: