Liderja e shtëpisë së Big Brother Vip është zgjedhur Elga.

Kjo e fundit, pasi iu dha kjo e drejtë nga publiku çoi në televotim Romeon dhe Heidin, ku njëri prej tyre do të shkojë në finale dhe tjetri do të jetë në nominim të vazhdueshëm deri sa publiku të vendosë ta mbajë ose jo në shtëpi.

Ata do ta dinë që janë në televotim, por nuk do të dinë se për çfarë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb