Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Devoll. 64-vjeçari Zenel Rushitaj, banues në fshatin Hoçisht, ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Sipas policisë, 64-vjeçari ka ngacmuar jo vetëm me fjalë 13-vjeçaren, por ka kaluar edhe në kontakt fizik.

Gjatë kësaj kohe, sipas burimeve, i moshuari e ka ngacmuar edhe me mesazhe në telefon 13-vjeçaren, banuese edhe kjo në fshatin Hoçisht.

Ndërkohë, grupi i hetimit në prani të prindërve dhe psikologes ka marrë në pyetje 13-vjeçaren për të mësuar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Por si u zhvillua ngjarja pas denoncimit dhe ndalimit te 64 vjeçarit?

Ndiqni emisionin…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb