TIRANE

Orges Shehi është basti i radhës i drejtorit Osamani dhe mbi të gjitha i presidentit Halili. Me të në stol, bardheblutë arritën të gjejnë qetësinë e munguar, u rikthyen shpejt tek rezultatet pozitive, dy fitoret radhazi ja bënë punën më të lehtë trajnerit të ri përpara një kalendari asfiksues ku duhet të përballen me Kukësit, Teutën dhe Vllazninë.

Në një intervistë ekskluzive për “News24”, Shehi foli për këtë fillim aventure në kryeqytet, raporti i tij me presidentin Halili, objektivat e Tiranës për pjesën e mbetur të sezonit dhe çfarë mund ta mbajë atë më gjatë në krye të bardhebluve:

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: