ELBASAN

Një zjarr masiv ka përfshirë kurorën e gjelbër në Kodër Krastë në Elbasan. Mësohet se flakët kanë marrë para një sipërfaqe të madhe me pemë e shkurre.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse si dhe policia. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm. Zjarrfikësit vazhdojnë luftën me flakët në terren.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: