Këngëtari Elgit Doda, një nga miqtë e ngushtë të binjakëve Veshaj, do të jetë i ftuari i radhës në emisionin e tyre “Më lerë të flas”.

Në promon e emisionit bëhet e ditur se kjo do të jetë e para intervistë e tij bashkë me partneren Kela Huta dhe djalin e tyre.

Nga promo dëgjohet Elgiti i cili iu drejtohet binjakëve: “Kam pasur mendim për ju që s’ju duroja dot”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb