Publiku ka vendosur që mes Eglës dhe Romeos, në podiumin për çmimin e madh të shkojë, Egla.

Romeo kështu lë përfundimisht garën për çmimin e madh, pas një rrugëtimi të gjatë dhe tejet emocionues.

Kështu, në podiumin final, në një përballje titanësh shkon Egla Ceno dhe Julian Deda.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb