Ellie Goulding doli ‘topless’ në një foto  që ka ndarë me 13.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram, nga arratisja e saj në Kosta Rika me të dashurin e ri.

Këngëtarja, 37 vjeçe, duket magjepsëse e shtrirë pranë një pishine vetëm me bikini dhe duke treguar linjat seksi, pak pasi ndau një letër të vitit 1973 nga Richard Burton drejtuar Elizabeth Taylor, shkruan DailyMail.

Gjatë udhëtimit në Kosta Rika, ajo është fotografuar  me instruktorin e surf-it në plazh pasi njoftoi ndarjen.

Më herët gjatë javës, Ellie u shfaq në plazh, duke dëshmuar se martesa e saj katërvjeçare me bashkëshortin e saj Caspar, 31, kishte përfunduar pas muajsh spekulimesh.

Në një deklaratë të lëshuar të premten, Ellie dhe Caspar adresuan ndarjen e tyre me miqtë e çiftit duke deklaruar për MailOnline se ajo kishte vazhduar para tashmë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb