Emily Ratajkowski po shijon udhëtimin e saj në Spanjë dhe sigurohet që t’i kushtojë pak kohë vetes. Modelja ka ndarë me publikun e saj në Instagram disa foto nga arratisja e saj.

Në disa prej tyre ajo shihet e shtrirë në shtrat duke ngrënë, në një tjetër pozon duke pirë verë dhe duke u kujdesur t’u tregojë miqve të saj online vendet që po viziton.

Mirëpo, fotoja që tërhoqi vëmendjen e publikut të saj ishte ajo që e tregon duke bërë banjo dielli buzë pishinës e zhveshur.

Në mbishkrimin e postimit të saj, Emily Ratajkowski shkroi: “Nuk ka kohë të mjaftueshme, por wow. Të dua, Kosta Brava. Gjithmonë e lumtur që kthehem në Spanjë”.

Shihni foton:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb