Fotot seksi të postuara nga Emily Ratajkowski me Tina Kunakei kanë marrë më shumë se gjysmë milioni ‘Like’, që në orët e para të publikimit të tyre.

Dy modelet kanë kaluar kohë së bashku në një plazh dhe kanë pozuar pranë njëra-tjetrës me rroba banje.

Ratajkowski dhe ish-bashkëshortja 27-vjeçare e Vincent Cassel nxjerrin në pah trupin e tyre të tonifikuar duke pozuar kryesisht nga pjesa e pasme e trupit, ndërsa kanë ndarë edhe një përqafim.

Ratajkowski njihet për fotot nudo dhe seksi që poston në Instagram dhe përveç modelingut, ajo pushton shtypin me deklarata të ndryshme që bën herë pas here, por edhe me partnerët e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga ana tjetër, Tina Kunakei tërhoqi vëmendjen edhe për bukurinë e saj. Në prill, aktori 57-vjeçar fshiu të gjitha fotot e gruas së tij nga llogaria e tij në Instagram. Çifti, i cili u martua në vitin 2018 dhe kanë një vajzë, nuk i kanë komentuar spekulimet rreth lidhjes së tyre.

Daily Mail pohoi se kur u ndanë “Tina ishte e shkatërruar”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb