Emily Ratajkowski ka bërë një postim në rrjetet sociale ku duket krejtësisht ndryshe.

Në fotot e postuara nga modelja në llogarinë personale në Instagram, ajo ka kërkuar nga audienca të gjejë se me cilin personazh të famshëm ajo ngjan.

Në disa nga fotot, Emily Ratajkowski shfaqet e zhveshur, e veshur me një parukë bjonde dhe duke mbuluar me dorë dhe flokë gjoksin. Në të tjerat, ajo mban një parukë të shkurtër rozë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në mbishkrimin e postimit ajo ka shkruar: “Kush është ajo?”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb