Sali Berisha dhe 5 deputetë të opozitës janë përjashtuar  për 10 ditë nga Kuvendi.

Kjo ka ardhur pas kërkesës së PS, lidhur me situatën e krijuar në seancën e shkuar plenare.

Bashkë me Berishën, janë përjashtuar po ashtu Gazment Bardhi, Edi Paloka, Flamur Noka, Albana Vokshi dhe Elda Hoti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb