Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne fshatin German të Matit.

Një 55-vjeçar është gjetur i varur në derën e kasolles të bagëtive. ‘Artan  Duka, babai i tre fëmijë është gjetur nga komshinjtë. Menjëherë pas konstatimit kanë lajmëruar policisë.

Uniformat blu janë nisur drejt vendngjarjes, për zbardhjen e plotë të rastit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb