SHKODRA

Xhevahir Fikaj është autori i plagosjes së vëllezërve Gruda në Shkodër. Ai është shpallur në kërkim nga Policia pasi plagosi me sende të forta Lad Grudën dhe më pas qëlloi me pistoletë Ilir Grudën.

Fikaj kishte një konflikt pronësie me vëllezërit Fshatin e Ri, Shkodër.

Ndërkohë Lad dhe Ilir Gruda janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb