SHKODËR

Zbulohet identiteti i 43-vjeçari që u vra me armë zjarri në Shkodër. Mësohet se ai është Ridvan Ramazani. Ngjarja ndodhur sot në mesditë në njësinë Dajç, ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.

Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb