Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë të Vlorës. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se viktima është identifikuar si Arjan Demiraj.

Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites së sotme. Policia ka nisur hetimet lidhur me ngjarjen e rëndë. (vijon)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: