Era Istrefi nuk po ndalet me projektet muzikore. Pas suksesit me “Mona Lisa”, të publikuar vetëm pak javë më parë është momenti për një tjetër këngë të re.

Kënga titullohet ‘Më humbe’ dhe si rastësisht, vjen pas ndarjes nga futbollisti Amir Rrahmani.

Në “Mona Lisa”, Era duket se gjithashtu i ka kushtuar disa vargje ndarjes. Ajo thotë se nuk telefonon, e di që më doje vërtet dhe nuk e priste që do t’i ndanin rrugët”.

Trupi yt po m’lyp

Ama nuk thirr mo, no calling

E di që përnime you loved me

Po s’e kom prit që rrugët kena mi nda

Ndër të tjera ajo shprehet se për të ka qenë i vetmi dhe ai pa të do të ndihet i vetëm.

Për mu je kon my only

E pa mu ki mu ni lonely

Nuk munesh ti me m’clone me

Se veç njo jom and you know it

“Më humbe” publikohet të enjten në orën 18:00.

Disa komente shkruajnë që ky projekt i kujton Erën e dikurshme të ‘Redrum’, në ato pak sekonda sa ka lënë të dëgjohet në ‘teaser’.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb