Erjola ka shpërthyer në lot gjatë ditës së sotme, pasi është përballur me komente, për të cilat i konsideron tendencioze.

Ajo u shpreh se ka vuajtur gjithmonë nga komentet seksiste vetëm për veshjen, por askush nuk e di vërtet se sa situata ka kaluar në jetë.

“Të prekin vetëm në moral. Kam gjithë jetën që përballem me komente seksiste. Vetëm sepse vishem dhe dal. Prekin vetëm në moral”, tha Erjokla në lot.

Më pas në mbështetje i kanë ardhur Romeo dhe Juli, të cilët u munduan ta qetësojnë.

Romeo: Është pise ajo që e ka bërë

Juli: Qetësohu, janë disa pisa se ishin të shpërndara pyetjen. Ajo gjëra nxjerr ata keq, jo ty. Nuk ke pse sqaro njeri.

Erjola: Është shumë e shëmtuar, që sa herë e sa herë, në moral. Nuk i kam hyrë kujt në hak në këtë shtëpi. Nuk kam provokuar njeri, nuk kam tentuar. Është e shëmtuar, se flasin kështu vetëm nga pamja… Njerëz të shëmtuar. Kam ditëlindjen e babit më 14 mars, u kënaqa mbrëmë duke bërë ballokume, se kam festuar kurrë atë ditë. Nuk e dinë sa kemi vuajtur, si jemi, nuk dinë asgjë. Kam frikë të vishem e të dal se direkt me komente. Kam gjithë jetën që e vuaj këtë, të mos vishem e të mos dal.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: