Pedagogu Ervin Goci i ftuar në emisionin “A show” në “News 24” tha se maxhoranca është e degjeneruar totalisht pas kësaj që ndodhi.

Goci theksoi se opozita vërtetë ka djegur mandatet dhe mbeti jashtë, por është lart moralisht.

“Maxhoranca është totalisht e degjeneruar. Aq sa edhe atë proces që e kanë krijuar vetë, e kishin vetë nën kontroll, e degjeneruan dhe e shkatërruan fare.

Ndërsa për Bashën mendoj se vërtetë kjo opozitë ka humbur disa bashki, ama moralisht është shumë lart”, tha Goci.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb