Paris Hilton nuk u pengua nga i nxehti i madh i Los Anxhelosit që të dilte me stil pasditen e së mërkurës.

41-vjeçarja tregoi fizikun e saj të tonifikuar në tuta komode kadifeje me ngjyrë gri, përpara një paraqitjeje në Jimmy Kimmel Live!
Pasdite më vonë, Paris u pa teksa po dilte nga studioja e xhirimeve me një fustan të zi seksi dhe taka të larta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ylli i “Simple Life” i mbronte sytë me syze me gurë diamanti.
Ajo tregoi gjithashtu unazën e madhe të martesës me diamant që mori nga bashkëshorti Carter Reum në nëntor.
Sa i përket grimit, Paris u shfaq me një buzëkuq rozë me shkëlqim dhe një çehre dukshëm të bronztë.

Para se të shkonte brenda trashëgimtarja e hoteleve Hilton gjeti kohë për të nënshkruar autografe për fansat.

(Dailymail/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb