Janë publikuar para pak çastesh edhe formacionet zyrtare të sfidës së shumëpritur të mbrëmjes Holandë-Francë.

Të bie në sy padyshim, mungesa e “yllit” francez Kylian Mbappe, i cili do të jetë në stol. Shkak është bërë padyshim goditja e marrë në hundë, në sfidën e parë ndaj Austrisë, që do ta detyrojë të luaj ndeshjet e këti evropiani me maskë. Megjithatë duket se Didier Deschamps, nuk ka dashur ta rrezikojë, duke e lënë në stol.

Hol Fra
 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: