Pak orë para se kampionati Europian ‘Gjermani 2024’ të niste , selia e Partisë Demokratike ka ndërruar pamje.

Ajo u vesh me ngjyrat kuq e zi, ato të kombëtares së futbollit e cila është pjesëmarrëse për herë të dytë në një eveniment europian të futbollit.

Me sloganin ‘Demokratët me ty Shqipëri’, PD i ka uruar suksese kombëtares shqiptare të futbollit, që ndeshjen e parë do ta luajë sot përballë Italisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: