TIRANE

Edhe pse i falenderoi mbrëmë, në fjalimin e gjatë që mbajti pas përfundimit të procesit të votimit, kryeministri Edi Rama ka postuar sot një letër letër falenderuese për elektoratin e tij.


Kreu i qeverisë ka postuar mëngjesin e sotëm një letër në rrjetet sociale ku shkuan: Faleminderit, e në të cilën është vizatuar edhe një zemër e kuqe.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb