Erjola është banorja e dytë, e cila është rikthyer në shtëpinë e Big Brother pas një bilete kthimi. Pas një nominimi të vështirë, moderatorja e njohur e Top Channel rezultoi më pak e votuar nga publiku, por fati deshi që ajo të rikthehej:

“Më vjen inat më shumë se më tha Ilnisa ‘tani fillon lufta’”, – tha Erjola duke lënë të kuptohet se do të vijojë ‘luftën’ me Ilnisën. Pasi e uroi për biletën e kthimit, Ledioni i kërkoi Erjolës që këtë shenjë të fatit ta shfrytëzonte për të mirën e vetes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb