Festa ka filluar në DigitAlb! Platforma më e madhe televizive, që bashkon të gjithë shqiptarët kudo ndodhen në botë, feston këtë vit 20-vjetorin e themelimit. E për këtë festë të madhe, surprizat kanë nisur që tani nga DigitAlb, për të gjithë abonentët, për më besnikët që janë abonuar që nga ditët e para kur DigitAlb nisi transmetimet, si dhe për të gjithë të tjerët që i bashkohen për herë të parë platformës më të pasur televizive mbarëkombëtare, që sjell shqip, spektakël, kinema, sport e argëtim për çdo familje shqiptare.

ULJE E MADHE DERI NË 40% për paketat e abonimit Familjare e Premium, bashkë me reality show më të ndjekur e më të përfolur të momentit, Big Brother VIP me 2 kanale të dedikuara, dhuratë nga DigitAlb. Është kjo oferta e madhe e DigitAlb në këtë vit të shënuar sepse festa ka nisur, ndaj bëhuni pjesë e kësaj feste dhe mos e humbisni këtë superofertë në çdo pikë shitje DigitAlb apo fare lehtë online, duke vizituar https://online.digitalb.al

Abonohu sot për një vit të mbushur plot argëtim dhe nxito sepse kjo ofertë, ashtu si çdo ofertë tjetër vlen për një kohë të limituar.

Ky është vetëm fillimi, në 20 Vjet DigitAlb!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: