FIER

Një 27-vjeçar nga fshati Velmisht i Roskovecit dyshohet se ka djegur një kioskë, në pronësi të xhaxhait të tij. Shtetasi E.A 27 vjeç banues në Arapaj, Roskovec, dyshohet  se ka djegur objekt (kioskë) në pronësi të  xhaxhit të tij B.A.

27 vjeçari  gjatë djegies së kioskës, është dëmtuar edhe vetë i cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Fier

Në fshatin Velmisht, Roskovec,  shtetasi E.A, 27 vjeç, banues në Arapaj, Roskovec, dyshohet  se ka djegur objekt (kioskë) në pronësi të  xhaxhit të tij B.A..

27 vjeçari  gjatë djegies së kioskës, është dëmtuar edhe vetë i cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Materialet hetimore i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb