Ka kohë që kanë qarkulluar lajme që Flori dhe Fifi janë në lidhje dashurie.

Të gjithë menduan që ata kanë më shumë se raport shoqëror, por e gjitha kjo histori duket se ishte thjesht iluzion, pasi të dy kanë mohuar këtë gjë. Së fundmi Fifi hapi një pyetësor duke i lenë ndjekësit ta pyesin për çfarë të duan.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Cfare eshte per ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja e një prej fansave të saj. “Pika e dobet!”, shkroi ajo duke e etiketuar vetë këngëtarin në postim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb