Recete nga znj Eneida
Përbërësit

4 biftekë të prerë hollë
30 gr gjalpë
2 lugë mjaltë
Lëkurën e 1 limoni
1 lugë niseshte Tapioca
3 lugë salcë soya
Vaj ulliri
Piper i zi
200 gr oriz basmati

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: