Mesfushori me tipare sulmuesi, Mentor Mazrekaj ka bërë të ditur largimin e tij nga ekipi i Strugës. Ai shkruan se ishte një vit historik për të.

“Ju njoftoj qe nga sot qe nuk jam me pjese e Struga Trim&Lum.Dua te falenderoj kryesine e klubit bashke me prof.Shpetim Duro qe me dhane mundesine te jem pjese e tyre .Ky vit me Strugen ishte historik ku filloi qe me kupat e Europes dhe arritem deri ne play off dhe e kurorzuam me titullin kampion ne kampionat.Falenderime per te gjithe lojtaret,stafin dhe tifozet .Me respekt Mentor Mazrekaj” – Shkruajti ai.

 

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb